Uzależnienia
Alkoholizm
Leczenie

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań

Detoks alkoholowy

Detoksykacja alkoholowa jest procesem medycznym osoby uzależnionej od alkoholu pod nadzorem medycznym i psychiatrycznym.  Lekarze stopniowo zastępują alkohol lekami na receptę i innymi mechanizmami radzenia sobie, które pomagają w lepszym radzeniu sobie z objawami odstawienia podczas medycznego detoksu alkoholowego. W naszym Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień detoks alkoholowy jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia terapii i wyleczenia swoje organizmu na zawsze.

Odtrucie alkoholoweDetoks alkoholowy

Odtrucie alkoholowe jest prawie niemożliwy dla pacjentów, którzy chcą przez niego własną rękę, ze względu na intensywność objawów odstawienia alkoholu. Dlatego uznaliśmy, że ważne jest stworzenie naszego stacjonarnego programu detoksykacji alkoholowej, aby pomóc Państwu bezpiecznie i skutecznie zakończyć spożywanie alkoholu i zminimalizować skutki odstawienia alkoholu.

Medyczny detoks od alkoholu pozwala pacjentom psychicznie i fizycznie przygotować się do przejścia do następnego etapu procesu leczenia.  Obniża również szanse na nawrót do spożywania alkoholu i zwiększa szanse pacjentów na trzeźwość w dłuższej perspektywie.

Uzyskaj pomoc w leczeniu

Jeśli Ty, lub ktoś, kogo znasz, jest uzależniony od alkoholu, nasze programy detoksykacyjne są tutaj, aby pomóc Tobie i Twoim bliskim w całym procesie detoksu. Aby poświęcić się życiu w trzeźwości, medyczna detoksykacja alkoholowa jest pierwszym krokiem do czystego życia. Pogodzenie się z fizyczną i psychologiczną rzeczywistością uzależnienia od alkoholu i trzeźwości może być trudne. Możesz poczuć desperację, strach lub zamieszanie. Te wszystkie uczucia są całkowicie normalne. Musisz jednak pozostać skoncentrowany i zaangażować się w wolny od uzależnień styl życia. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat stacjonarnej detoksykacji alkoholowej i odstawienia alkoholu.

Wszelkie prawa zastrzeżone