Uzależnienia
Alkoholizm
Leczenie

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań

Terapia uzależnień

W naszym Ośrodku zdajemy sobie sprawę, że uzależnienia od substancji, w tym uzależnienia od alkoholu i narkotyków, jak również szersze uzależnienia behawioralne, takie jak uzależnienia od hazardu, internetu, miłości i seksu oraz zakupów, mogą mieć głęboko negatywny wpływ na wszystkie dziedziny życia, w tym na zdolność do codziennego funkcjonowania, relacje interpersonalne, wydajność w pracy oraz zdrowie fizyczne i psychiczne.

Terapia uzależnień - pod okiem specjalistówTerapia uzależnień

Ważne jest jednak, aby zdawać sobie sprawę, że uzależnienia są uleczalne, a najważniejszym pierwszym krokiem jest szukanie pomocy. Nasza specjalistyczna terapia uzależnień jest prowadzone przez zespół ekspertów psychiatrów, psychologów, terapeutów, pielęgniarek i innych wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego i uzależnień, a wszystkie zabiegi są indywidualnie dostosowane do Twoich osobistych potrzeb i wymagań, co pozwala nam zapewnić najwyższe standardy opieki dla Ciebie.

Zapewniamy, że jesteś w centrum swojej podróży leczenia uzależnień, tak abyś korzystał z prawdziwie dostosowanego pakietu opieki, w celu uzyskania najlepszych możliwych wyników dla Ciebie jako osoby i umożliwienia Ci przezwyciężenia nadużywania substancji lub zachowań uzależniających.

Leczenie w naszym Ośrodku

Leczenie uzależnień opiera się na renomowanym modelu 12 kroków, który jest podejściem opartym na abstynencji, który został po raz pierwszy spopularyzowany przez organizację Anonimowych Alkoholików (AA). Model 12 Kroków zapewnia zestaw zasad przewodnich dla podróży leczenia uzależnień i skupia się na motywacji do zmiany niezdrowych wzorców myślowych i zachowań nałogowych, jednocześnie wykorzystując elementy duchowości w procesie leczenia i odzyskiwania.

Wszelkie prawa zastrzeżone